Tektura Falista

TEKTURA FALISTA

Oferowana przez nas wysokiej jakości tektura falista stanowi pod względem wytrzymałościowym i poligraficznym doskonały punkt wyjścia do produkcji różnego rodzaju funkcjonalnych opakowań. Tektura falista wykonana jest z dwóch lub wielu warstw połączonych ze sobą specjalnym spoiwem. Taka konstrukcja pozwala zmniejszyć ciężar i zapewnia jej dużą stabilność. Tektura falista, produkowana jest w 100% z papierów pozyskiwanych z makulatury, zapewnia optymalne parametry techniczne i jest przyjazna dla środowiska ponieważ jest wielokrotnie przetwarzalna.

Tektura falista 2-warstwowa , samoprzylepna

Oferowana przez nas samoprzylepna jednostronna tektura falista jest idealna do wysyłki pakowanych towarów o wysokości do około 5 cm. Produkty do publikacji, czasopisma, książki , uszczelki, profile, okucia, płyty ,świetlówki , płyty meblowe lub nogi krzeseł można w ten sposób szybko i łatwo zapakować. Samoprzylepna strona tektury-fali niezawodnie przylega do siebie i nie pozostawia resztek na zapakowanym towarze. Połączenie boków kleju można rozwiązać i zamknąć kilka razy.

Tektura falista, elastyczna

Tektura elastyczna - falista produkowana z dwóch warstw papieru według unikalnej technologii jest elastyczna , pracuje na rozciąganie , przywiera swoją powierzchnią do pakowanych produktów. Zapewnia skuteczną ochronę przed naciskiem i uderzeniem lub przed uszkodzeniem powierzchni. Dostępne jako , formaty lub rolki a także jest produkowana pod wymagany wymiar . W standardzie w kolorze papieru ( naturalnym ) ale istnieje możliwość zadruku fleksograficznego zgodnie z projektem.

Dostępne od zaraz standardy do pakowania butelek: np.: wino

Tektura falista 2-warstwowa:

Maszyna nr 1

W ofercie fale A, B, C w formie rolki: o długości od 50 do 500 m, w zależności od profilu fali. Możliwość wyprodukowania wysokich gramatur tektury np.: 290-310gr./m2 – także na tulejce papierowej dla współpracy z wałkami rozprężnymi. Inne długości i szerokości na zapytanie. Możliwe także formatki zgodnie z wymaganiami klienta , opcjonalnie tektura z możliwością perforacji .Druk fleksograficzny w maksymalnie w pięciu kolorach.

Maszyna nr 2

W ofercie fala B o gramaturze 196g/m2 +/- 3% i szerokości zwoju np.: 10, 20, 50, 80, 100, 105, 110, 120, ……do 240 cm oraz długości nawoju max. 200 mb, także formatka zgodnie z życzeniem klienta w możliwym zakresie.

W ofercie fala C o gramaturze 196g/m2 +/- 3% i szerokości zwoju np.: 10, 20, 50, 80, 100, 105, 110, 120, ……do 240 cm oraz długości nawoju max. 200 mb, także formatka zgodnie z życzeniem klienta w możliwym zakresie.

Na specjalne życzenie istnieje możliwość wykonania szerokości zwoju do 240cm i 150mb w nawoju (Standard 100mb-optymalny logistycznie). Należy podkreślić, że dzięki wydajnym maszynom nasza firma jako jedna z niewielu wykonuje nawoje tektury w tzw. konfekcji handlowej (hurtowo-detalicznej)  np.:

1m x 15 mb/15m2, średnie pakowanie 48 sztuk na palecie

1m x 20 mb/20m2, średnie pakowanie 30 sztuk na palecie

1m x 25 mb/25m2, średnie pakowanie 30 sztuk na palecie

i inne w zależności od potrzeb klienta. Tektura falista w konfekcji handlowej pakowana jest na paletach 1200x800mm lub luzem w zależności od potrzeb handlowych i wymagań logistycznych. Możliwe etykiety reklamowe także  z markami  własnymi  klientów.

Bezpośrednia obsługa inwestycji , dostawy na plac budowy w żądanym zakresie-spedycja

Zastosowanie: idealna do wypełniania pustych przestrzeni, zabezpiecza narożniki i powierzchnie, skuteczna jako wyściółka nadaje się do przekładania, owijania i przykrywania. Znakomicie sprawdza się przy szeroko rozumianych pracach malarskich i budowlanych (remontach), jako rewelacyjny materiał ochronny chroniący przed uszkodzeniami: parkiety, płytki ceramiczne, terakotę, panele i inne podłoża lub rozlaniem farby, kleju itp

Bardzo efektywnie tłumi dźwięki, a w odróżnieniu od pianek z tworzyw sztucznych, pochłania parę wodną pozwalając drewnu oddychać. Dzięki swoim właściwościom sprężynującym, odpowiednia jest do zabezpieczania, przechowywania i transportu (przeprowadzkach) takich przedmiotów jak meble, szkło, porcelana, drzwi, armatura, grzejniki, wanny, brodziki, okna itp. Pewna ochrona wszystkich delikatnych wyrobów. Produkt ekologiczny.

W ofercie Tektura falista 3-warstwowa a także 5 warstwowa.

Kombinacja fal : B, BC, C, E, EB, EE :Możliwa formatka i nadruk. Zastosowanie: idealna na przekładki paletowe i między towarowe (120x80cm), (100x100cm) i do produkcji kartonów jednostkowych i zbiorczych także z nadrukiem.

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń lub napisz:
tel.: 0048 509 095 905 lub 0048 507 404 777
e-mail: polpaperplus@polpaperplus.combiuro@polpaperplus.com