Płaskowniki Papierowe

PŁASKOWNIKI PAPIEROWE

Płaskowniki papierowe służą do zabezpieczania towaru podczas transportu. Chronią newralgiczne części produktu które najczęściej ulegają uszkodzeniu, zabezpieczają krawędzie przed zagnieceniem taśmą spinającą, a także chronią ludzi przed skaleczeniem o ostre brzegi. Spełniają również zadanie wzmacniania wytrzymałości opakowania dzięki czemu możliwe jest piętrowanie towaru w magazynach bądź podczas transportu.

Płaskownik to w pełni przetwarzalny tekturowy produkt, o nieskończonych możliwościach. Zaprojektowany w celu zastąpienia materiałów trudnych w przetwarzaniu, takich jak płyty pilśniowe, płyty pilśniowe o średniej gęstości (MDF) i płyty wiórowe. Ze względu na swoją wytrzymałość, jakość oraz wymiary dopasowane do potrzeb klienta jest popularnym materiałem opakowaniowym.

Płaskowniki są również dostępne w rolkach, które umożliwiają natychmiastowe zastosowanie. Jeśli potrzebne są płyty o różnych długościach, przycina się je bezpośrednio z rolki. Dzięki temu minimalizuje się straty materiału.

Zastosowanie: szeroko rozumiana ochrona podczas pakowania .

Do produkcji płaskowników papierowych wykorzystujemy makulaturową tekturę litą oraz ekologiczne kleje, a nowatorskie rozwiązania pozwalają na dopasowanie wymiarów płaskowników do jednostkowych cech określonego produktu oraz indywidualnych wymogów klienta.

[ Zdjecie ] Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń lub napisz:
tel.: 0048 509 095 905 lub 0048 507 404 777
e-mail: polpaperplus@polpaperplus.combiuro@polpaperplus.com