Pudełka – Opakowania Kartonowe

PUDEŁKA OPAKOWANIA KARTONOWE

Specjalizujemy się produkcji opakowań z tektury trójwarstwowej z fali B, C, E, pięciowarstwowej BC , EB i innych w postaci różnych technicznych z białym i szarym pokryciem .

Pudełka mogą być zadrukowane w technice offsetowej lub fleksograficznej , pokryte LDPE, lakierem offsetowym , akrylowym lub UV.
Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości kartonów i opakowań kartonowych. Chcemy spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Właśnie z tego powodu oferta produkowanych opakowań kartonowych jest bardzo bogata. Jako producent kartonów możemy zaoferować:

pudełka fasonowe
pudełka klapowe
kartony wielko formatowe
akcesoria do pudełek kartonowych – kratownice, wkładki i przekładki.
Dlaczego zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych? Ponieważ uważamy, że odpowiednie opakowanie jest niezwykle ważne. Solidne opakowanie kartonowe pozwala w odpowiedni sposób zabezpieczyć znajdujący się w nim towar. To znów umożliwia bezpieczny transport produktów i dostarczenie go w stanie idealnym z linii produkcyjnej do rąk Klienta.

Jako producent kartonów wiemy, że opakowanie to nie tylko sposób na właściwe zabezpieczenie transportowanych produktów, ale i wizytówka firmy. Dlatego też oferujemy naszym Klientom kartony z nadrukiem. Zamów opakowanie kartonowe o wybranych wymiarach i z konkretnym nadrukiem. Gwarantujemy, że wykonamy zlecenie terminowo i w dobrej cenie. Opakowania kartonowe będą solidne, trwałe i sygnowane logiem firmy lub produktu. Jeśli będzie taka potrzeba umieścimy na nim również wszelkie niezbędne oznaczenia dotyczące środków ostrożności, kody kreskowe, czy schemat składania.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają. Na każdym etapie produkcji kartonów dbamy o wysoką jakość i solidne wykonanie. Podczas produkcji opakowań kartonowych dbamy także o ochronę środowiska – wszystkie kartony można poddać recyklingowi.

W pliku PDF można się zapoznać z różnymi rodzajami kartonów które można rozważyć do produkcji.

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń lub napisz:
tel.: 0048 509 095 905 lub 0048 507 404 777
e-mail: polpaperplus@polpaperplus.combiuro@polpaperplus.com