Folia Stretch

FOLIA STRETCH RĘCZNA

Folia ręczna jest rodzajem folii stretch przeznaczonej do pakowania ręcznego. Ten typ folii jest najbardziej efektywnym, ekonomicznym i najprostszym sposobem pakowania produktów. Możne być używana zarówno do niewielkich przedmiotów jak i większych ładunków zbiorczych na paletach. Charakteryzuje ją duża odporność na zerwanie. Folia stretch ręczna skutecznie unieruchamia towar, jednocześnie chroniąc go przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. Wykonywana jest z niskociśnieniowego liniowego polietylenu o niskiej gęstości. Standardowo produkujemy ją w szerokości 50 cm, jednak nie ma żadnego problemu aby dostarczyć ja w innym rozmiarze. Produkowana folia ma grubość od 13μm do 35μm co zapewnia odpowiednią wytrzymałość. Dostarczana jest na tulejach kartonowych o średnicy 50 milimetrów, przez co jej rozwijanie jest bardzo łatwe.

CHARAKTERYSTYKA FOLII RĘCZNEJ:

przeznaczenie – pakowanie ręczne
wykorzystany materiał – LLDPE
szerokość – 500mm (według życzenia klienta dostępne również inne szerokości)
grubość – 13μm – 35μm
długość lub waga – według życzenia odbiorcy
wewnętrzna średnica tulei – ϕ50
rozciąg – 180%

FOLIA STRETCH MASZYNOWA

Folia maszynowa jest to folia stretch przystosowana do pakowania maszynowego. Produkowana przez nasze firmę folia stretch maszynowa kierowana jest do klientów pakujących palety przy zastosowaniu owijarek automatycznych i półautomatycznych. Nasza folia maszynowa cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wielu Klientów. Jest niezwykle mocna i rozciągliwa, co skutkuje bardzo ekonomicznym sposobem pakowania palet przez owijarki oraz znacznie skraca czas pakowania. Rozwiązanie to jest najwydajniejszym sposobem zabezpieczania palet. Towary znajdujące się na palecie i owinięte ta folią posiadają nie tylko prawidłową ochronę, ale także estetyczny wygląd całej konstrukcji. Folia ta zapewnia czystość zapakowanego towaru, a dzięki swej transparentności pozwala na identyfikację przesyłki.

RODZAJE FOLI MASZYNOWEJ:

FOLIA STANDARD (180%) – najpopularniejsza i najczęściej stosowana folia przeznaczona do typowych, najprostszych owijarek
FOLIA POWER (250%) – folia przeznaczona do maszyn pracujących w toku pół lub w całości automatycznym. Stosowana najczęściej przy towarach ciężkich lub niestabilnych w czasie transportu.
FOLIA SUPER POWER (300%) – folia przeznaczona do bardzo wymagających linii automatycznych lub też bardzo zaawansowanych owijarek wolnostojących
Charakterystyka:

grubość – 13μm – 35μm
szerokość – 500mm (według życzenia klienta dostępne również inne szerokości)
wewnętrzna średnica tulei – ϕ76
waga rolek: ~17kg (dostępne są rolki jumbo po ~50kg)

[ Zdjęcia ]

FOLIA STRETCH KOLOROWA

Folia kryjąca

Jedną z najważniejszych cech folii kolorowych kryjących jest zasłonięcie zawartości palety. Dzięki temu towar znajdujący się na palecie jest niewidoczny dla osób postronnych.

Poza tym, folia kolorowa może stać się barwnym elementem image firmy – rozpoznawalnym przez klienta.

Folia transparentna

Dzięki zastosowaniu folii kolorowej transparentnej możemy podkreślić kolorystykę produktu znajdującego się na palecie. Owinięcie folią kolorową pozwala również skojarzyć zawartość z marką producenta towaru.

Gama różnych kolorów może zwiększyć atrakcyjność pakowanego produktu oraz znacznie ułatwić segregację asortymentu na magazynie.

[ Zdjęcia ]

FOLIA STRETCH CIĘTA

Parametry folii ciętych są takie same jak folii stretch ręcznych bezbarwnych i kolorowych.

Folia stretch cięta w znacznym stopniu ułatwia owijanie małych przedmiotów. Znajduje zastosowanie tam gdzie nieporęczne jest stosowanie folii o standardowej szerokości:

materiały wzdłużne – rury, profile plastikowe i aluminiowe
elementy meblarskie – karnisze, fronty szaf, deski oraz inne akcesoria
inne artykuły o drobnych gabarytach
Zaawansowana technologia pozwala na przygotowanie szerokości folii według życzenia klienta.

Na zamówienie wykonujemy folie cięte o szerokości 10cm, 12.5cm oraz 25cm, oferując przy tym pełną gamę kolorystyczną folii. W ofercie posiadamy również dyspensery plastikowe oraz metalowe, ułatwiające proces owijania, a jednocześnie zastępujące rączkę tekturową.

[ Zdjęcia ]

Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń lub napisz:
tel.: 0048 509 095 905 lub 0048 507 404 777
e-mail: polpaperplus@polpaperplus.combiuro@polpaperplus.com