O FIRMIE
OFERTA
WSPÓŁPRACA
KONTAKT

 
MATA MALARSKA / BUDOWLANA

MATA MALARSKA / BUDOWLANA - znakomity materiał ochronny podczas wszelkich remontów, prac budowlanych i malarskich dzięki połączeniu bardzo miękkiej włókniny i wysokiej klasy folii zabezpieczającej tworzy niezwykle nowoczesny produkt który ułatwia prace i daje podwójną pewność że podczas remontów nic nie stanie się z powierzchniami na której pracujemy.


Włóknina malarska wykonana jest z tekstylnych włókien odpadowych odpowiednio zagęszczonych w procesie produkcji tak aby włóknina budowlana, mata malarska mogła w maksymalny sposób wchłaniać ciecze o różnej gęstości. Drugim składnikiem tego nowoczesnego produktu jest wysokiej jakości folia antypoślizgowa która w procesie produkcji jest klejona z włókniną tworząc jednolitą całość.

Otrzymujemy materiał który zawiera w sobie dwie cechy które powodują że mata budowlana ,mata malarska , filc budowlany jest poszukiwanym produktem przez firmy budowlane ,remontowe a także przez użytkowników indywidualnych. Mata malarska z jednej strony chłonie doskonale farby , kleje , rozpuszczalniki wodę i inne płyny a folia antypoślizgowa zabezpiecza przed przesiąkaniem i przenikaniem wszelkich substancji chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Może być wykorzystywana jako izolacja podłogowa, jako podkładka pod wykładziny ,panele, drewniane podłogi, panele i itp. Bardzo ważną cechą maty malarskiej jest zwiększenie bezpieczeństwa pracy podczas remontów , folia antypoślizgowa chroni przed niespodziewanym poślizgiem ,przesunięciem się drabiny itp.Oferowana przez nas mata malarska ma standardowo gramaturę (220gr./m2) , szerokość do 1m .

Dzięki specjalistycznym i wydajnym maszynom jesteśmy wstanie wykonywać duże i powtarzalne serie tzw. Konfekcji handlowej w małych poręcznych rolkach aby ułatwić firma budowlanym i klientom indywidualny zakupy dostosowane do powierzchni mieszkalnych.

Mata malarska występuje w następujących nawojach - standard:

  • 1 m x 10mb/10m2
  • 1 m x 15mb/15m2
  • 1 m x 25mb/25m2
  • 1 m x 50mb/50m2

Produkt może być pakowany na paletach lub luzem w zależności od potrzeb.

Zastosowanie:

  • zabezpiecza chronione powierzchnie przed uszkodzeniami mechanicznymi,
  • nie przepuszcza wody, farb oraz innych niepożądanych substancji,
  • posiada zdolność do tłumienia dźwięków i drgań,
  • jako mata ochronna podczas wszelkiego rodzaju remontów oraz malowaniach pomieszczeń
  • jako mata pielęgnacyjna do betonu
  • jako podkładka pod wykładziny, podłogi, parkiety.Bezpośrednia obsługa inwestycji , wysyłka maty malarskiej/budowlanej na plac budowy - spedycja


Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń:
tel./fax.: 0048 012 641 06 86 lub 0509 095 905
e-mail:  polpaperplus@polpaperplus.com , biuro@polpaperplus.com

copyright © 2004 POLPAPERPLUS powered by ARTplus design by combinat.net